Nasi najlepsi uczniowie w I półroczu roku szk. 2016/2017. Gratulujemy!!!

Informacje o laureatach Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów gimnazjum w zakładce „Laureaci”

Z radością informuję, że uczennica klasy III c- Katarzyna Honorowicz zdobyła 2. miejsce w XVIII Rejonowym Konkursie Mitologicznym dla Młodzieży Gimnazjalnej (10 IV 2017r.).
Serdeczne gratulacje!

Miło poinformować, że nasza reprezentacja w piłce nożnej zdobyła mały puchar i wywalczyła 4 miejsce w mieście (10 IV 2017r.). Gratulujemy!

Z przyjemnością informuję (9 IV 2017r.), że w konkursie plastycznym \”Francja w moich oczach\” wyróżnienie otrzymała Ola Choroba z kl. 3e. Natomiast w konkursie piosenki francuskiej naszym uczniom udało się zdobyć:
Gim.: 1 miejsce dla Ani Holecko i Julii Goik z kl. IIIB,
LO: 1 miejsce dla Marty Chromy z 3e,
3 miejsce ex aequo dla Magdy Sawrej z kl.1c oraz Dominiki Kwapulińskiej, Kamili Makolądry oraz Michała Cieciury z kl. 1b.
Serdeczne gratulacje!

Z radością informuję (23 III 2017r.), że uczennica klasy IA gimnazjum – Natalia Kaźmierska zakwalifikowała się do wojewódzkiego finału Turnieju Wiedzy Ekologicznej, który jest organizowany przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu w ramach XXIV Tygodnia Ziemi. Gratulacje!!!
Anna Tudyka